​Про що мріють люди напередодні Новорічних свят
Головна Цікавинки Туризм Рівне, Рівненська область

​Про що мріють люди напередодні Новорічних свят

Готельно-ресторанний комплекс

​Про що мріють люди напередодні Новорічних свят

Про що мріють люди напередодні Новорічних свят

Свята на носі – попри безліч клопотів, українці встигають помріяти. Відомо, що чітко сформульовані мрії та бажання збуваються, а колективна енергетика підсилює магію чудес. «Географія», в свою чергу, мріє, щоби усі найкращі побажання збувалися. Ми забрали топ побажань українців напередодні свят. Запитували у гостей та колег, дивилися, про що пишуть на форумах та в Інтернет-спільнотах.

Мир та процвітання

Благополуччя не дається простими побажаннями, і більшість українців розуміє, що для того, щоб досягти матеріального благополуччя, потрібно багато працювати. Втім, розповідають, що деякі зусилля впираються в суцільний супротив обставин. Люди хочуть, щоб їхні бажання збували легше, щоб жити було приємно та просто. Тому:

Робота повинна приносити задоволення

Згідно опитувань, більше половини респондентів не завжди задоволені тим, як проходять їх будні. Робота, яка приносить задоволення – це мрія та мета. При цьому, задоволення від роботи нерідко займає перше місце серед критеріїв вибору. На другому – фінансова складова, далі – робочий графік, приємний колектив та можливість кар’єрного зростання.

Здоров’я рідних

2020-и рік показав, як сильно нас лякають хвороби та незгоди, пов’язані з масовими захворюваннями. Люди діляться думками про те, що подолання хвороб цього року стало одним з їх ключових пунктів списку побажань. Українці почали більше уваги приділяти спорту, зоровому харчуванню. Обирають прогулянки на свіжому повітрі, родинний відпочинок. Раніше ми ділилися секретами приготування корисних напоїв і раді, що багатьом це стало у пригоді.

Подорожі та враження

Новий рік та Різдво – переважно сімейні свята і люди прагнуть проводити їх у затишку. Але з радістю розглядають пропозиції про подорожі в інші країни та міста. Не секрет, що взимку нам дуже бракує тепла і сонця, тому подорож до моря – те, про що мріє більшість опитаних.

Розвиток та вдосконалення

Світ стає тіснішим та складнішим. Дедалі частіше люди стикаються з тим, що не знаються на речах, які доступні їх оточенню. Для того, щоб постійно бути в курсі подій, потрібно постійно заглиблюватися і охоплювати масу інформації. Інформаційні потоки стрімкі, інколи не вистачає часу та наснаги, але задоволення від усвідомлення нового не порівняти ні з цим. Отже, українці прагнуть бути розумнішими, сильнішими і максимально обізнаними як з побутових, так і з соціально-політичних питань.

Краса зовні та всередині

Жінки та чоловіки приділяють увагу естетиці власного тіла та своїх помешкань. Напередодні свят прикрашають будинки, офіси та вирушають на святкові закупи – щоб підготувати красивий і ошатний новорічний стіл. Адже як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш!

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено