На території «Географії» відкрито картинг
Головна Цікавинки Туризм Рівне, Рівненська область

На території «Географії» відкрито картинг

Готельно-ресторанний комплекс

На території «Географії» відкрито картинг

На території «Географії» відкрито картинг

У Рівному розпочав роботу перший картинговий клуб. Траси знаходяться на території готельно-ресторанного комплексу «Географія» і функціонують як частина комплексу, проте для бронювання працює окремий кол-центр за номером: 096 103 8880.

Картинг – це сучасний вид моторного спорту, в якому використовуються невеликі гоночні автомобілі – карти. Для спортсменів картинг – не просто відпочинок, а й свого роду тренувальна база. Клуб, позаяк, відкритий як для професіоналів, так і для любителів. Спробувати покататися на картах можуть навіть діти від 8 років.

На території клубу працюють інструктори, відвідувачам видають необхідне обладнання: у ціну вхідного квитка входить шолом, підшоломник, комбінезон та рукавиці.

Попри те, що картинг стартував восени, жителі та гості міста встигають протестувати нову розвагу. Сонячні дні сприяють вдалому картингу. Гості залишають схвальні відгуки у мережі Інтернет та діляться з адміністрацією враженнями.

«Мені сподобалось. Неодмінно приїду сюди ще раз і запрошу друзів-киян. Вони мають оцінити, що у Рівному стає круто», - Михайло, один з перших відвідувачів.

«Тепер у Рівному є картинг. Молоді є куди піти, діти взагалі в захваті», - поділилась спостереженнями на своїй сторінці рівнянка Софія.

Часті гості готелю з побоюваннями поставилися до відкриття клубу. Остерігалися, що буде шумно, проте картингові траси розташовані таким чином, що шум переважно поглинається. Крім того, у готелі відмінна звукоізоляція – пояснюють на ресепшені готелю. Тепер гості міста і самі тішаться з нагоди активно провести час неподалік готелю.

Трошки історії картингу: за легендою, появі картингів ми зобов’язані американським пілотам. У 1956-му році працівником авіакомпанії було сконструйовано перший прототип сучасного карта з ручним гальмом та двигуном від звичайної газонокосарки. Цікаво, що більшість гонщиків Формули-1 починали свою кар’єру з картингу, серед них і Міхаель Шумахер.

У національних змаганнях в нашій країні існує така класифікація:

Клас Піонер Н Міні – для наймолодших дітей віком від 5-ти років. Попри технологічно зменшену потужність для картів цієї категорії, їх швидкість може становити до 70 км/год. На такому ж двигуні працюють карти класу Піонер Н для дітей віком від 10-ти до 13-ти років.

Класи 60-бейбі та 60-міні працюють на моторах 60 куб. см.

National Junior – клас, що вмикає швидкість. Підлітки з 13-ти років змагаються на моторах до 125 куб. см. І можуть розганятися до 130 км/годину.

Популярний та популярний-юніор класи працюють на дорослих рамах та моторах CZ, карти мають коробку передач. Інші класи, доступні в Україні: National Shifter та Сomer micro.

З кожним роком розвага набуває все більшої популярності. Драйв та безпечний екстрим – емоції, які завжди на часі. Переваги Першого картингового клубу у Рівному – це вдала конфігурація трас, невелика віддаленість від міста, можливість покататися, не маючи водійських прав та приємне сусідство: ресторан з гарною з великим вибором страв європейської кухні та з відокремленою дитячою зоною, а також сауна та хамам – найкращі супутники професійних спортсменів та любителів спорту.

Адреса: вулиця 7 Серпня, Вересневе (в'їзд через парковку "Geography")

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено