Куди подорожувати на новий рік
Головна Цікавинки Туризм Рівне, Рівненська область

Куди подорожувати на новий рік

Готельно-ресторанний комплекс

Куди подорожувати на новий рік

Ідеальні місця для Нового року

Колись усі мріяли про літню відпустку, але відкриття оази зимової змушує подорожуючих щоразу повертатися думками до місць, де вдалося весело і добре провести різдвяні свята. Зимовий відпочинок – велике перезавантаження. З новими силами легше працювати, мріяти і сходити до вершин.

Не просто відпочити – а відкрити для себе подорож новою країною: це велика емоція і досвід. Відкриття особливостей місцевого колориту, гастрономічний туризм, знайомство з місцевими жителями – усе це дозволяє туристам здобути атмосферу свята, відчути його як слід.

Куди люблять подорожувати взимку? Якщо про море, то обирають країни, у яких пляжний сезон не закінчується ніколи. Якщо 1 січня ви потрапите на Кубу, то зрозумієте, що свято тільки починається: адже це день Незалежності країни. Тому тут, наприклад, відзначають усю чергу свят з великим розмахом. Це знайомо більшості українців: свята, які йдуть одне за одним, помножують кураж.

Крім того, на Кубі в цю пору тепло, так само, як і на Батьківщині Фреді Мерк’юрі у Танзанії, Занзібар. Острівна екзотика і теплі води Індійського океану дозволяють забути про всю суєту року, який минає.

Мексика, Мальдіви та Домінікана мають між собою дещо спільне. Тут чудово відпочивати взимку, цікаво і в міру екзотично.

Східний напрям теж доволі популярних для зимової відпустки. Для туристів влаштовують світський Новий рік – з повагою та розумінням того, що в далечині від дому завжди хочеться згадати улюблену традицію святкування.

Щоб відсвяткувати Новий рік і чудово провести відпочинок на пляжі, варто вирушити в Дубай. Світські урочистості 1 січня на вулицях не відбуваються, але в закладах вас неодмінно чекають концерти, шоу, дискотеки і вечірки. Виняток становлять вуличні феєрверки, які визнані кращими в світі за красою і масштабом.

А от в Туреччині до туристів, які приїхали посвяткувати, звикли давно. У столиці і в Стамбулі на центральних площах встановлюють і прикрашають ялинку, а в закладах просто калейдоскоп розважальних програм. У курортних містах відпочивати навіть краще, адже на південному узбережжі на кілька градусів тепліше, готелі мають басейни з підігрівом, а центри таласотерапії працюють увесь рік. Отже, поєднуємо приємне з корисним. Кожен готель новорічної ночі встановлює святковий стіл і влаштовує велике розважальне шоу з конкурсами і феєрверками.

Від Туреччини не відстає і Єгипет, хоча у туристів різні пріоритети. Провести зимові канікули не в снігу, а в піску – велика приємність для тих, хто погано сприймає холо, короткий світловий день і різкі перепади температури. Купатися на курортах Єгипту зимку не так комфортно, як восени, але все вирішують басейни з підігрівом, які знаходяться практично в кожному готелі. У новорічну ніч гостинні господарі готелю влаштовують для туристів шикарні застілля з розважальною програмою, конкурсами і неодмінно феєрверками. Торгові центри прикрашені хвоєю, повітряними кулями і діодними гірляндами. Дух свята не залишить мандрівників навіть на піщаних пляжах: багато туристів і місцевих жителів збираються в пляжних барах на концерти, щоб весело відсвяткувтаи початок нового календарного року разом.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено