Казкові міста, які варто відвідати взимку
Головна Цікавинки Туризм Рівне, Рівненська область

Казкові міста, які варто відвідати взимку

Готельно-ресторанний комплекс

Казкові міста, які варто відвідати взимку

Стокгольм

Не всі скандинаві стримані і холодні – у гостинності та дружньому ставленні до гостей з усіх країн Стокгольм посідає одне з ключових місць. У Стокгольмі вас чекає привітний прийом навіть у найлютіші морози, а краса його середньовічних вулиць, величних парків і грандіозного Королівського палацу надихне на довгі прогулянки в пошуках нових пам'яток. У період з грудня по лютий шанси помилуватися засніженим містом доволі високі.

Рейк'явік

Ісландія - земля вулканів і гейзерів, як зазначають туристи – місце сили, а її столиця Рейк'явік - місто, де можна милуватися природою, не відмовляючи собі в зручностях цивілізації. Варто оглянути церкву Хадльгрімскіркья – водночас одну з найвищих споруд в Ісландії. Кажуть, що вона здіймається над містом, немов гігантська хвиля – куди там Ейфелевій вежі. Зігрітися можна в термальних джерелах на пляжі Наутольсвік. Зауважимо, що січень - найхолодніший місяць в Рейк'явіку, можливі снігопади. Проте зимова казка особливо чудесна в новорічний період.

Чикаго

Надзвичайно вітряне місто у США. Проте нехай мороз не заважає веселитися: катання на ковзанах в Міленіум-парку і шопінг на всесвітньо відомій вулиці Мічиган-авеню - всього лише пара з безлічі занять, які доступні гостям Чикаго в холодні зимові місяці.

Саппоро

Дві головних пам'ятки префектури Хоккайдо у Японії - це шопінг і морепродукти. У лютому тут проходить щорічний Сніговий фестиваль, дуже популярний як серед самих японців, так і серед іноземних мандрівників. Зим без снігу тут практично не буває - сміливо кладіть у валізу рукавиці і готуйтеся грати в сніжки.

Гайдусобосло

Особливо приємний пункт у переліку для рівнян, адже дістатися цього містечка в Угорщині можна за півдня, неквапливо рухаючись автомобілем по карпатським серпантинам. Місто живе за рахунок туристів, адже тут розташований один з найбільших водяних комплексів країни. Влітку працює аквапарк, а взимку гості полюбляють відпочити та оздоровитися в термальних купальнях.

Подорожуючі, які рухаються трасою Київ-Чоп, можуть зупинитися у готельно-ресторанному комплексі «Географія», щоб перепочити від дороги і вхопити трохи адреналіну від катання на картах. Відпочинок вийде особливо динамічним і приємним.

Квебек

Квебек був заснований на крутому кручі Кейп-Даймонд, що можна перекласти як «Діамантова скеля». Ми не обіцяємо, що тут ви знайдете дорогоцінні камені, але один скарб безумовно потішить око - це саме місто, емоція від його відвідування. Історичний центр Квебека, де відчувається атмосфера старої європейської столиці, прекрасний у будь-яку пору року. Мешканці міста радять прогулятися по вулиці Пті-Шамплен: тут багато барів і бістро, де подають як щедрі закуски до зігріваючим напоїв, так і страви високої кухні.

Зрештою, гастрономічний туризм взимку особливо популярний. Організм потребує калорій, а людський розум шукає приємних емоцій, в тому числі гастрономічних.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено