Цікаві туристичні місця в місті Рівне та Рівненській області
Головна Цікавинки Туризм Рівне, Рівненська область

Цікаві туристичні місця в місті Рівне та Рівненській області

Готельно-ресторанний комплекс

Цікаві туристичні місця в місті Рівне та Рівненській області

Храм Св. Антонія

Храм Св. Антонія: звуки музики Рівненська обласна філармонія (або органний зал) розташована в історичній сакральної будівлі - це римо-католицький храм, або костел Св. Антонія. У нього є і інша назва - Різдва Пресвятої Діви Марії. Історія цього храму почалася в далекому 1858 році, коли князь Любомирський побажав бачити святиню поруч з власним маєтком. У радянські часи храм десакралізувати, такий стан зберігається і понині.

Музей бурштину

Музей бурштину: сонячний настрій Рівненський музей бурштину відкрився в 2010 році. Тут можна побачити красу каменів, дивом збереглися до наших днів. Вік окремих експонатів в експозиції може досягати 40 млн років. А застиглі в бурштині комахи жили понад 10 млн років тому.

Рівненський зоопарк

Рівненський зоопарк - один з найцікавіших зоологічних парків України. Його населяє 150 видів тварин. Серед них ви побачите хижаків, приматів, гризунів... Тут можна спостерігати, як годують тигра і лева, взяти шефство над твариною або зробити інше добре діло. Зоопарк працює щодня з 9:00 до 18:00

Пагорб Слави

Місцем військової історії Рівного став «Пагорб Слави». Це музей під відкритим небом, де розташована радянська техніка. До слова, танки там стоять із 50 років минулого століття.

Також у парку «Пагорб Слави» розміщено Монумент Вічної Слави, присвячений 40-ій річниці визволення міста Рівне від німецько-фашистських загарбників. Він був відкритий 7 травня 1985 р. Це обеліск, висотою 48,5 м із скульптурною композицією біля підніжжя та рельєфом з 18-ти фігур на тему війни. Скульптор – В. Вінайкін, архітектор – Ю. Москальцов.

Парк «Лебединка»

Цей парк – все, що залишилося від садиби князів Любомирських. До середини XX століття на тому місці, де зараз знаходиться стадіон “Авангард”, стояв палац Любомирських. Він у стилі ампір, споруджений на основі середньовічного замку княгині Марії Рівненській, вдови князя С. Несвижського. В XVIII столітті Любомирські за участю арх. С. Бургіньона заклали палацовий парк.

Вже на початку XIX століття його перепланував в англійському стилі знаменитий паркобудівельник Д. Макклер (Міклер). Після Першої світової війни садиба занепала. Палац згорів, а парк вирубали. У післявоєнний час парк частково відновили і назвали Комсомольським, але в народі прижилася назва “Лебедине озеро”, оскільки на маленькому ставку в центрі парку живуть лебеді.

Тунель Кохання

Тунель Кохання розташований на відрізку (близько 4 км) залізничної колії, яка веде від селища Клевань до селища Оржів.

Це — зелений тунель у лісовому масиві, утворений через рух потягу до/від деревообробного заводу в Оржеві. На своєму шляху через ліс потяг збиває гілки дерев, кущів. Внаслідок цього утворився щільний коридор точної арочної форми. Тож це — не є дивом природи, а наслідком техногенного впливу потяга.

Завдяки вдалому маркетингу, тунель є місцем паломництва туристів та закоханих. Є ряд повір'їв щодо тунелю та його властивостей. Дехто з молодят саджає тут квіти, які символізують їхні почуття.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено