Як обрати вбрання для катання на лижах?
Головна Цікавинки Туризм Рівне, Рівненська область

Як обрати вбрання для катання на лижах?

Готельно-ресторанний комплекс

Як обрати вбрання для катання на лижах?

Помірна та лагідна зима – поганий друг для лижників. Проте поціновувачі українських Карпат мають надію, що зможуть насолодитися відпочинком цієї зими. Дехто вже відвідував гірські лижні курорти напередодні Нового року. Активні лижники мають свої вподобання щодо теплого та зручного вбрання. Розглянемо, що радять спортсмени та любителі.

Якщо ви хочете придбати куртку та штани для катання на лижах і сноуборді в Україні, врахуйте, що сучасний ринок налічує просто надмірну кількість спорядження для катання та одягу. Куртки, штани, комбінезони, термобілина і багато інших атрибутів можуть мати різні стилі, якісні характеристики і розміри. Крім того, кожен виробник пропонує свої ціни на товари. Тому для багатьох питання вибору найкращого варіанту досить складне.

Костюми можуть бути:

  • Для катання новачків в свій перший лижний сезон (це можуть бути прості речі, адже дехто після кількох днів відпочинку розуміє, що активний спорт не для нього).
  • Костюми та атрибути для регулярних поїздок.
  • Професійне спорядження для спортсменів.

Любителям екстремальних спусків слід враховувати, що важливу роль відіграє навіть найдрібніша деталь. Тому слід вибирати вироби максимально ретельно, звертаючи увагу на використовуваний матеріал, розміри, якісні особливості і дизайнерські рішення. Не варто забувати, що найменша помилка може викликати серйозні проблеми.

Вибір матеріалів

Вибираючи техніку, не забувайте, що під час катання тіло піддається перепадам температур, впливу снігу і вітру. Головне завдання лижного костюма - зігріти тіло, якщо холодно, і випустити вологу, коли тілу стає спекотно. Всередині костюму не повинно бути вакууму, тому що в цьому випадку тіло буде «варитися» в ньому в прямому сенсі цього слова. Ось чому так важливо правильно підібрати стиль і розмір.

Найбільш поширені лижні куртки виготовляються з матеріалів, які мають в своїй основі волокна lucre. Ці матеріали довговічні, малої ваги, і мають здатність прекрасно зберігати тепло. Водостійкість таких тканин становить 5 тис. мм. З цієї причини, якщо вам потрібен хороший лижний костюм, слід віддати перевагу виробам, які виготовляються з таких тканин.

Костюми з утепленням мають три шари, кожен з яких має свою функцію. Перший внутрішній шар дозволяє організму «дихати». Утеплювач дозволяє тримати тепло. Краще віддати перевагу натуральному матеріалу, адже синтетика після першого прання може втратити третину своїх якостей. Третій шар повинен захистити спортсмена від холоду і вітру. Зазвичай для цієї мети використовуються найбільш довговічні і довговічні матеріали. Мембранні матеріали також є відмінним варіантом, позаяк вони дещо грубі.

Як обрати розмір?

Вкрай важливо правильно підібрати розмір лижного костюма, щоб ви відчували себе в ньому комфортно. Для цього виконуються відповідні вимірювання. Для того щоб визначити розмір куртки, потрібно:

  • виміряти ширину плечей у найвищій точці (на два-три сантиметри нижче лінії шиї);
  • виміряти охоплення талії та грудей;
  • виміряти довжину рукава.

Обираючи штани, виміряйте ширину стегон та ширину талії, а також довжину. В ідеалі, звичайно, обирати одяг з приміркою.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено