Від виноробів для винолюбів
Головна Цікавинки Ресторан «Географія»

Від виноробів для винолюбів

Готельно-ресторанний комплекс

Від виноробів для винолюбів

Чи існує на землі місце, де не виготовляють напій істини? Ніде, крім Антарктиди, не сміли нехтувати цим давнім ремеслом, та й то тільки через невідповідність погодних умов до технології виробництва. Як зберігати, споживати та купувати напій істини – у цій статті.

Для колекціонерів, які хочуть, щоб їх вина зістарю валися вірно

Правильна техніка зберігання вина перш за все полягає у нахилі пляшки. Поставити кілька ящиків напою на терасі напередодні вечірки – звична справа. Проте кількарічне зберігання потребує горизонтального розташування пляшок. У цьому стані корок постійно буде зволожений рідиною, отже, не зможе зсохнутися і не пропускатиме повітря. Потрапляння кисню крізь тріщини корку зумовлює окислення вина.

Варто зберігати вино у прохолодному місці, проте не у холодильнику – для даного напою це занадто радикально. Вина не люблять низьких та високих температур.

Для тих, хто прагне відчути вино на всі 100%

Вино допомагає зосередитися, або, радше, припинити відволікатися. Усе, на що практично здатна свідома частина мозку - вважають дослідники – це призупиняти небажані процеси, фактично, тримати власні дії під контролем. Намагаючись зосередитися, ми припускаємося помилки, адже природні механізми мислення працюють інакше. Щоби зосередитися – варто лише відключити зайве, розслабитися, фактично. Саме тому інколи «під вино» простіше пишуться звіти та досліджуються дані.

Ще у 2014-му вчені обґрунтували, чому споживання вина допомагає зменшити ризик зниження пізнавальної здатності. Крім того, вважається, що вино допомагає запобігти розвитку серцево-судинних захворювань.

Для того, щоб зберігати смак вина у бокалі, його варто тримати за ніжку, так би мовити «не гріючи». Кращі келихи для вина мають тонке скло і вигнуті краї – так напій утримує свій унікальний аромат.

Елегантний напій

Для виготовлення однієї пляшки вина потрібно витратити кілограм винограду. Розуміння високої собівартості, втім, не применшує подив від факту, що найдорожче вино у світі вартувало покупцеві $ 304 375. Він придбав його на аукціоні в Женеві, спокусившись творінням із врожаю 1947-го року.

Попри благородність напою, який поціновувачі зазвичай споживають у чистому вигляді, винахідники пропонують ряд коктейлів на основі або із додаванням вина, а також змішують його з газованими напоями. Найбільш екстравагантне подання вина – із кров’ю кобри. Таку екзотику можна спробувати у ресторанах В’єтнаму.

Хибно вважати, що білі вина виготовляють із сортів білого винограду, а червоні – із сортів червоного. Насправді, колір формується зі шкірки плоду, тому можна зробити біле вино із червоного винограду – варто лише очистити виноградини. Втім, саме за кольором вина найчастіше визначають, до якої страви його подати.

Поєднання

Страви і вина повинні відповідати одне одному за рівнем важкості і насиченості. Тому сомельє, радше за все, порадить найбільш ніжне вино до риби, менш делікатне – до морепродуктів та насичене, повнотіле вино до важкої їжі. Страви із білого м’яса, наприклад, кролик або куряча грудка, пасують до сухого білого, витриманого у дубовій бочці, а отже, доволі повнотілого, вина. Глибокі сухі вина темних рубінових відтінків з вираженою кислотністю смакуватимуть до свинини та баранини.

У «Географії» вам допоможуть обрати оптимальний сорт для вашої вечері.

Чим гостріша страва, тим більш дивовижні смаки вина виконають свій неповторний резонанс. Підійдуть вина з перцевими нотками та легким ягідним ароматом. Умовно статусні страви – страви високої кухні – потребують вишуканих вин, що визначає «принцип подібності» у виборі напою. «Принцип подібності» більш зрозумілий у повсякденному житті: так, овочі та пасту поєднують з простими червоними винами, а до десертів, солодощів та фруктів пасують солодкі вина. Орієнтуючись на соус, обирають білі напівсолодкі вина до Бешамель та сухі білі вина до Песто та томатних соусів.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено