Топ причин відсвяткувати день святого Валентина у «Географії»
Головна Цікавинки Ресторан «Географія»

Топ причин відсвяткувати день святого Валентина у «Географії»

Готельно-ресторанний комплекс

Топ причин відсвяткувати день святого Валентина у «Географії»

Любов вируватиме у повітрі в кожному куточку земної кулі, але маємо кілька причин запросити гостей у «Географію». День Закоханих – сильна сторона заміського комплексу, а тому:

Комплекс для вечора

Обирати між безміром стилізованих подарунків – приємна проблематика, але вибір між виїздом із міста із ночівлею, вечерею з музикою та фітнес-форматом: сауна плюс хамам - вважають зайвим клопотом. А тому обирають «Географію» з її неозорими територіями, де «я тебе кохаю» звучатиме луною до Рівного і назад.

Зручні переходи дозволяють помилуватися територією інсайд та повністю поринути в географічну атмосферу, не виходячи назовні – не випадок, якщо не вдасться замовити гарну погоду.

В усьому іншому до замовлень ставляться вкрай серйозно. Те, що називається індивідуальним підходом, але, з огляду на лояльність рестораторів – без похибки на кон’юнктуру. Ресторан Географія буде відкрита для всіх, але вітаються попередні замовлення. Найприкріше для гостинних людей стикнутися із ситуацією браку місць.

Ретельна підготовка

Старт почався ще у грудні з акцією «знижки на готель для перших десяти осіб, які зарезервують столик на День Закоханих». Відповідно, планування вечора складали заздалегідь. Тільки кращий музичний супровід, тільки улюблені страви.

Бар представлений популярними коктейлями, міцним алкоголем та інтернаціональною вибіркою вин. В меню ресторану зібрана європейська класика в авторському опрацюванні шеф-кухаря. Відмінна риса – не тільки яскраві смаки, а і вишукана подача. Затишний вечір закоханих може стати в міру інстаграмним. Про це подбає фотозона, розміщена в закладі.

Дорослі ігри

Відтепер у «Географії» можна придбати настільну гру, створену рівнянами для рівнян. Концепцію сучасного містобудування відтворили у програмних частинах гри, яка може конкурувати зі славнозвісною «Монополією». Вечір для активних людей.

Атмосфера, посилена урочистістю

По-справжньому рідних людей зближують ідеї. Наші гості для нас – частина дружнього соціуму, і для досягнення цієї мети у комплексі впроваджено високі стандарти обслуговування. Поєднати урбаністів століття в гостях у «Географії» може еко-стиль та еко-світогляд. Інтер’єр акцентується на використанні екологічних та натуральних матеріалів. Там, де легко дихається, легко й вирує любов.

В просторій залі гарна зональність, відточена майстрами інтер’єрів з дотриманням умови вишуканої просторовості та свіжості. Ясність думок сприяє прийняттю важливих рішень.

Обітниця, пропозиція і річниця важливої події

Пропозиція руки та серця може бути яскравим шоу, яке вріжеться у пам'ять учасників та свідків. Адміністрація закладу іде назустріч будь-якому креативу, тому вже другий рік поспіль готова посприяти романтичному волевиявленню або підтримає приватність, якщо така концепція є побажанням гостей. Однозначно, важлива подія заслуговує на ошатну залу і красивий стіл – як елемент програми і як важлива частина згадки. Вечір 14 лютого передбачає кілька моментів, як ніколи вдалих для того, щоб розповісти про свої почуття.

Важлива подія для міцної родини

У комплексі «Географія» можна відпочити з дітьми. Меню представляє кілька позицій, які неодноразово виходили у топ дитячих побажань щодо поїсти. У готелі є сімейні номери з трьома спальними місцями.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено