Пропозиції для тих, хто постує
Головна Цікавинки Ресторан «Географія»

Пропозиції для тих, хто постує

Готельно-ресторанний комплекс

Пропозиції для тих, хто постує

Наявність окремих категорій меню та сезонних пропозицій – основа лояльності у ресторанній сфері. Логічно, що діє сегментований ринок попиту, але у ресторані «Географії» вважають, що потрібно зуміти задовільнити потреби усіх. Докладаючи максимальних зусиль, команда закладу створила збалансоване меню для того, щоби упродовж всього посту гості могли харчуватися різноманітно, не полишаючи задоволення від високої гастрономії.

Класичне розуміння посту передбачає не дієту, а відмову від їжі тваринного походження - це м'ясо, яйця, молоко. Однак, дозволено їсти рибу, але лише у свята Вербної неділі та Благовіщення Пресвятої Богородиці. Та ж сама ситуація з морепродуктами - вживання в їжу морепродуктів, таких як кальмари, креветки, мідії, не забороняється під час Великого Посту.

Які традиції харчування притаманні людям, які суворо дотримуються правил?

Перший та останній тиждень вважається найбільш суворим. Перший день посту називається Чистим понеділком, саме тому 2 березня забороняється вживати їжу протягом всього дня. У наступні дні йдеться про сухоїдіння – споживання продуктів, які не зазнали термічної обробки. Фактично, усі фрукти, овочі та горіхи. Особливе ставлення у християн до хлібу – йдеться про те, що навіть у такі дні можна їсти чорний хліб.

Спрощений режим не покладається на розподіл раціону за днями та релігійними датами. Тобто, вживають усе, що дозволено, окрім того, що заборонено, а страви приправляють рослинною олією.

Любителі кави знають, що додавання у неї рослинного молока є корисною звичкою у загальному. В сучасному світі пісним меню радо користуються вегетаріанці, знаючи, що запропонований раціон повністю пасуватиме до потреб їх організму.

Українці з давніх часів дотримувалися традицій. Нині це радше згадка, але є на що зважити:

  • Четвертий тиждень Великого посту називають Середохресним. У цей час господині випікають хрести з медом і маком. Також в Середохресний тиждень сіють капусту, помідори та мак, адже вірять, що посіяти їх у цей час — значить вберегти від морозів.
  • П’ятий тиждень Великого посту називається Похвальним. У суботу цього тижня не можна працювати, адже це свято похвали пресвятої Богородиці.
  • Шоста субота Великого посту – Вербна, свято дітей. Юні дівчата у цей день ходили групами по домівках і співали пісень, що за мотивами нагадували веснянки.

У піст діють обмеження, які не стосуються прийому їжі. В першу чергу, заборонені гучні розмови, лайливі слова та різноманітні конфлікти і сварки. Не можна тримати зло на людей, ображатись, злитись і бажати комусь поганого. Не можна заздрити та брехати. Волонтерство та будь-яка допомога людям – вітається.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено