Принципи красивого харчування
Головна Цікавинки Ресторан «Географія»

Принципи красивого харчування

Готельно-ресторанний комплекс

Принципи красивого харчування

Під естетикою споживання їжі мається на увазі адекватне усвідомлення її природної цінності, власне естетика подання (від вибору посуду до обрання компанії для вечері), своєчасність прийому – фактично, режим, та поживність.

Більшість дієт полягає у зменшенні саме поживності, або денної енергетичної цінності спожитих за день продуктів і розраховується за відношенням витраченої та спожитої енергії. Важливо враховувати, що розумові процеси «їдять» більше, а зміна способу життя впливає на організм, рухаючи його позитивним стресом, якщо йдеться про збільшення активних годин (спорт, прогулянки тощо).

У «Географії» дбають про збалансованість страв, а основою концепції високої ресторанної кухні вважають використання добірних продуктів. Те що смачно, у світі не завжди корисно, проте тут – однозначно здорово. Якщо із пріоритетами підбору продуктів розібралися, розглянемо кілька порад від профільних нутриціологів про те, як збалансувати свій харчовий день

  • Триразового харчування бракує для того, щоби не переїдати. Проте якщо заповнити «голодні» паузи короткими корисними перекусами, обмін речовин завжди буде в нормі. Це позначиться на власній енергійності і згодом на фізичних даних. Оптимальний інтервал між прийомами їжі – 2-3 години, окрім періоду сну. Правило вечері не пізніше шостої діє, якщо ви лягаєте спати о дев’ятій. Втім, фрукти, овочі або легкі молочні десерти за годину до сну вирівняють ситуацію, щоби ситна вечеря не прийшла до вас вдруге, уві сні.

Якими повинні бути порції?

У закладах громадського харчування не дарма виставляють стандартну порцію – близько 200 грам. Саме такий обсяг їжі вважають достатнім при харчуванні що три години. Якщо ви насправді відчуваєте сильний апетит і не в змозі робити часті перекуси – поєднуйте страви (наприклад, друге та салат). Для зниження ваги рекомендують зменшити кожну порцію на 30%, або у половину, якщо ви свідомо переїдаєте.

  • У нас прекрасні сніданки – і це з турботою про гостей! Адже сніданок, на думку дієтологів, просто обов’язковий прийом їжі. Перша половина дня знаменується найкращим ритмом обміну речовин, навіть, якщо ви пізно прокидаєтеся і не спите півночі.
  • Умовний розподіл спожитої їжі за день – це рівне співвідношення фруктів та овочів до круп та до білкової їжі. Бажано обмежувати споживання солі. Найпростіше для цього – посилювати страви травами та спеціями. Оптимальна порція солі для одного дня – 5 грам.
  • Легка їжа – корисна для всіх. Сучасні методи приготування дозволяють частково відмовитися від надміру смажених страв.
  • Солодощі також можуть бути корисними, або, принаймні, нейтральними і, звісно, максимально позитивними у сенсі покращення настрою, якщо це улюблена пожива. Легкі фруктові десерти – найбільша приємність щедрих сезонів. Найкраще споживати фрукти та овочі згідно сезону, тобто, вирощені у власному регіоні.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено