Inside vs Outdoor
Головна Цікавинки Ресторан «Географія»

Inside vs Outdoor

Готельно-ресторанний комплекс

Inside vs Outdoor

Відсутність морського пейзажу за вікном – не привід ховатися усередину, - вважають українські ресторатори. Ідея виходити надвір підкріпилась тривалим карантином та посиленими вимогами щодо безпеки громадян. Усе тимчасове має ознаки входження у звичку, тому навіть ті, хто полюбляв закриті банкетки, тепер приймають нові еко-виклики і планують святкування у концепції outdoor.

Які беззаперечні плюси святкування банкетів на літніх терасах?

  • По-перше, свіже повітря, що сприяє апетиту, настрою, командній активності, а тому перетворює сидіння за столом в оздоровлюючу процедуру (і мова не тільки про емоції).
  • Насправді, вибір опцій для розваг надворі набагато більший. Організатори свят можуть запропонувати усе те ж саме, що у приміщенні, а також шоу з вогнем, анімалістичні перфоманси та спортивні конкурси.
  • Міркування безпеки, звичайно, виносяться на перший план. В умовах прикрих епідемій та поза ними – усі ми знаємо – на свіжому повітрі ризики мінімізовані.
  • Весільні церемонії надворі набувають особливого шарму. Фото та відео оператори порекомендують нареченим зйомку з висоти – неперевершені кадри надовго залишатимуться приємною згадкою про подію.
  • Для важливих церемоній з’являється більше варіантів розсадки – усе, що зможуть запропонувати вам організатори та церемоніймейстер, може бути реалізовано у мовах вільного великого простору.
  • Стилістика еко-вечірки – окремий плюс. Весняно-літня пора в Україні знаменується багатим цвітінням, тому зелені галявини та цілі сади стануть не просто доповненням, а повноцінною базою для концептуального екстер’єру вечірки. Декоратори зможуть підсилити ефект природною стилістикою сервірування столу з використанням дерев’яних та квіткових елементів.
  • Попри сумніви, дозвілля на терасі може дати сильніше відчуття приватності – поглинання шуму та розмов за сусідніми столиками дозволить відчути себе на природі і наодинці з близькими.
  • На вулиці можна курити кальяни.
  • Для тих, у кого відпочинок асоціюється виключно з розумовою активністю і правильним розслабленням, ми пропонуємо настільну гру «Рівненський Пан», стилізовану під наше місто. Гостям Рівного ідея особливо до вподоби!

Недоліком планування свята на літній терасі традиційно вважається погода. Накриття, однак, дозволяє отримати естетичне задоволення від споглядання зливи – краплі дощу, які не досягають гостей, посилюють відчуття затишку за столом. Усі виклики природи лише нагадують, що ми з нею у безперервній єдності. Сучасні засоби від комарів – без зайвих нагадувань – використовуються рестораторами від початку сезону і нагадують, що літня тераса закладу – свіжа і простора, позаяк, не ліс. Покрокове запровадження інших атрибутів комфорту робить ресторанну сферу навіть в умовах ускладненого сезону літа 2020 все більш конкурентною та красивою.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено