Банкети в Рівному. Ресторан «Географія»
Головна Цікавинки Ресторан «Географія»

Банкети в Рівному. Ресторан «Географія»

Готельно-ресторанний комплекс

Банкети в Рівному. Ресторан «Географія»

Місто Рівне явно живе активним життям і привчений до гарної кухні і естетиці проведення часу. До того щоб стати частиною соціального життя міста, прагне кожен ресторан і готельно-ресторанний комплекс «GEOGRAPHY» звичайно-ж не виняток. В ряду нових закладів воно впевнено займає свою нішу: вишуканий і модний дизайн, різноманітне меню, комфортна велика територія - дає можливість провести будь-який заходи на високому рівні, починаючи від дитячого дня народження, романтичного вечора, до весілля з великою кількістю запрошених гостей. Практично, оазис в найближчому передмісті, який, безумовно, скоро обросте інфраструктурою, а поки що заглянемо всередину:

Бенкети в ресторани Географія. Рівне

Приміщення добре зонувати, відкривши глядачам світлий простір - поле для подальших фантазій, а персоналу, для зручності, залишивши місце бути, як годиться, непоміченими, але завжди ледь далі, ніж на відстані витягнутої руки. Всі навчені, усміхнені, красиво сервірують і швидко розносять, ніж щиро порадували першопрохідців, які вирішили відсвяткувати тут один з найважливіших днів. У кожному з трьох залів дуже свіжо, і це дає можливість зосередитися на ароматах, які випромінюють страви авторської кухні. Над меню, до речі, попрацювали справно: скласти попереднє замовлення з професійним менеджером - одне задоволення. Все розумно, і розраховане не стільки на цікавих (перше), скільки на постійних, надалі, гостей. Як це буває, коли прийшли на чийсь свято, смачно поїли, а на наступний день прийшли - і за собою залишили пару зручних дат.

Ресторан демонструє хороший вибір холодних закусок на всі випадки життя - і в міру екзотичні, хоча досить прості і смачні закуски з риби - відмінно для стильних вечірок, і традиційні страви, красива палітра, в прямому значенні слова, сирів, яскрава і дуже апетитна. В меню салатів присутні «Цезар» і «Грецький», гаряче: найякісніше м'ясо і кілька рибних позицій, серед яких обов'язково потрібно виділити дорадо. Тепер смачно поїсти можна в відмінному готельно-ресторанному комплексі на трасі Київ-Чоп.

Наявність готелю, безумовно, одомашнює ресторан, роблячи його, в той же час, максимально зручним. Для перевдягання нареченої, в разі проведення весілля, короткого відпочинку під час веселої вечірки - в загальному всіх побутових дрібниць, без яких, яким би фантастичним не був банкет, не обійтися. А щоб не загубитися, ні в процесі підготовки, ні, тим більше, під час свята, ми розмістили у нас на сайті повноцінний 3-D тур. Впадає в очі величезна парковка, що дуже зручно для великих святкувань, а також естетична зелена зона, де можна прогулятися в перервах між дегустацією страв. Можна подивитися зал для проведення торжества, погуляти по коридорах, вийти на вихідну сайту і погортати меню. Відразу хочеться їсти, святкувати, і бронювати, обов'язково терміново бронювати! А «Geography» хоче, щоб в цьому чудовому місці зійшлося все - на те вона і географія. Більш привітних закладів в місті Рівне, напевно, ще не зустрічали, і, напевно, в цьому секрет успіху нового ресторану і великого банкетного залу. Новизна і гостинність, наявність в меню вишуканих страв, які вражають уяву, велика простора територія - і успіх проведення будь-якого вашого заходу вам гарантований.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено