Сервіс Booking у період пандемії
Головна Цікавинки Готель «Географія»

Сервіс Booking у період пандемії

Готельно-ресторанний комплекс

Сервіс Booking у період пандемії

Подорожі припинилися, як з цим порається сервіс Booking – лідер на світовому ринку бронювань? Повернути людям надію на відпочинок поза межами власної країни, заохочувати постійних користувачів як з клієнтського боку, так і з бізнесового продовжувати проводити час на сайті, не бути забутими і, зрештою, уникнути збитків – цим вже тривалий період займаються фахівці порталу. Досліджували стратегії та поточну ситуацію.

Ребронювання

Сервіс Booking.com запустив кампанію Rebook, яка допоможе користувачам забронювати житло, проживання в якому довелося скасувати внаслідок коронавирусу та карантинних обмежень. Користувачам порталу, які повторно забронюють скасоване житло, повернуть 15% від вартості бронювання у вигляді бонусів - їх можна витратити на майбутні поїздки. Максимальний розмір винагороди, що може бути отриманий гостем - 100 євро. Таким чином популярний сервіс планує допомогти подорожуючим вирушити в заплановані раніше поїздки.

Перше бронювання повинно бути безповоротним або частково безповоротним - його скасування визнається форс-мажором через коронавирус. Крім того, перше бронювання повинне бути здійснене до 6 квітня 2020 року. Клієнтам, які підписані на рекламну розсилку компанії і бронювали житло, на електронну пошту приходить промокод, за яким можна оформити повторну бронь і отримати кешбек в розмірі 15%. Повторне бронювання потрібно зробити до кінця року, а виїзд з об'єкту проживання повинен відбутися не пізніше 30 квітня 2021 року. Компенсація з'явиться в електронному гаманці користувача після виїзду з житла.

Місця, які можна відвідати після завершення карантину

Журналісти порталу аналізують цікаві локації і формують списки місць, які варто відвідати після завершення карантину. Таким чином, портал підтримує своїх клієнтів, рекламуючи їх на майбутню перспективу. Розповідають, що варто обрати помешкання з власною кухнею і спробувати приготувати улюблені страви за рецептами, які надають заклади. Фахівці продовжують стежити за світовими тенденціями, щоб нагадати гостям про важливі для них речі. Наприклад, про місця, де пропонують безглютенове меню та кав’ярні, які користуються самобутніми рецептами.

Попри те, що світова медична політика наполягає на обмеженні активностей в тому числі за межами закритих помешкань, люди відзначають, що їм бракує спортивних занять, пропозицій для активного проведення дозвілля. Саме outdoor-активності кращим чином впливають на моральний стан і на самопочуття населення.

У готельно-ресторанному комплексі «Географія» поблизу Рівного гостям пропонують покататися на картингу. До завершення сезону кілька сприятливих тижнів, тому ажіотаж зростає. Втім, в будні дні можна покататися без черг, уникаючи контактів з іншими гостями.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено