​Лазня-сауна та хамам у готельно-ресторанному комплексі «GEOGRAPHY».
Головна Цікавинки Готель «Географія»

​Лазня-сауна та хамам у готельно-ресторанному комплексі «GEOGRAPHY».

Готельно-ресторанний комплекс

​Лазня-сауна та хамам у готельно-ресторанному комплексі «GEOGRAPHY».

Лазня-сауна та хамам у готельно-ресторанному комплексі «GEOGRAPHY».

Набратися сил та відпочити з користю для здоров’я віднедавна стало ще простіше! Віднайти душевну рівновагу та розслабити кожен м’яз вашого тіла допоможе лазня готельно-ресторанного комплексу «GEOGRAPHY», що поблизу міста Рівне, на трасі Київ –Чоп.

Поринути у світ релаксу та задоволення, очистити думки та тіло, а ще позбутись негативних емоцій, натомість насититись теплом та спокоєм. Саме це гарантує відпочинок у нових сауні та хамамі, що розташувались у «GEOGRAPHY».

Кедрова сауна

Під час оздоблення сауни дизайнери не дарма віддали перевагу благородному кедровому дереву. Адже кедр не лише чудово виглядає в інтер’єрі, а й відрізняється високою стійкістю до температурних перепадів і дії вологи, не боїться комах і грибків. Ще однією прекрасною особливістю кедру є його цілющі ефірні масла, завдяки яким у приміщенні пануватиме унікальний аромат.

Корисне світло

Перебуваючи в бані готельно-ресторанного комплексу «GEOGRAPHY» ви не лише відпочинете, а й оздоровитеся. Особливий мікроклімат в парній створюють світильники з гімалайської солі. Природний матеріал з красивою структурою створює м'яке мерехтливе освітлення, яке володіє лікувально-профілактичним ефектом. При нагріванні соляної поверхні відбувається іонізація приміщення і виділення корисних елементів.

Турецький хамам-користь для краси та здоровя

Для гостей, які не люблять жар традиційної лазні, адже тут температура повітря сягає 50 - 70 ° C градусів, в «GEOGRAPHY» облаштували турецьку сауну – хамам. У ній організм прогрівається як за рахунок пари, так і за рахунок підігріву стін, лежаків, підлоги. Тут царює особливий клімат, що відрізняється підвищеною вологістю і комфортною температурою (35-55 ° C). Приміщення облаштоване із дотриманням усіх вимог та правил безпеки, а ще доволі просторе, адже здатне вмістити до восьми чоловік одночасно.

Важливі деталі

Зробити перебування в сауні ще більш приємним та максимально ефективним допоможуть ароматичні масла. У бані готельно-ресторанного комплексу «GEOGRAPHY» ви можете обрати аромати на будь-який смак: заспокійливі, профілактичні чи лікуючі або ж збуджуючі.

На гостей тут чекають натуральні льняні покривала та найм’якіші рушники у необхідній кількості. А ще дубові, кленові, березові віники, капці та шапки.

Для зручності відвідувачів облаштована окрема кімната –гардероб зі зручними лавами та місткою шафою.

Сучасні та зручні меблі з екологічних матеріалів чекатимуть на гостей у кімнаті відпочинку. Тут зручно зробити перерву, випити ароматного чаю. А ще тут доступний wifi та smartTV. Крім того, у географії для Вас влаштують ресторанне обслуговування в сауні, можливе замовлення страв і напоїв з ресторану та бару. Після процедур у парній чи хамамі Ви зможете відпочити у готелі або ресторані комплексу.

Сауна і хамам - універсальні і давно відомі способи очищення тіла і оздоровлення всього організму. Тож нехай кожне Ваше відвідування парної у готельно-ресторанному комплексі «GEOGRAPHY» буде святом і для тіла, і для душі!

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено