Лайфхаки від топових готельних клінерів, щоби прибирання було швидким і приносило радість
Головна Цікавинки Готель «Географія»

Лайфхаки від топових готельних клінерів, щоби прибирання було швидким і приносило радість

Готельно-ресторанний комплекс

Лайфхаки від топових готельних клінерів, щоби прибирання було швидким і приносило радість

Хто знає про регулярний побут більше, ніж готельні клінери? Слідування стандартам не завжди дає ідеальний результат. Працювати руками мало – потрібно любити свою роботу і думати про результат – розповідають покоївки зі стажем. Неймовірно, але прибрати апартаменти можна усього за півгодини! Отже, почнемо:

 1. Позбуваємося сміття
  Перше завдання покоївки – це побачити і нейтралізувати усе сміття, що залишили гості номеру. Покоївка прибирає використані флакони від гігієнічних засобів у ванній, чистить сміттєві відра, прибирає пусті пляшки та обгортки на столах і у холодильнику. Прибираєте вдома? Розпочніть з розкладання речей по місцях. Приберіть одяг до шафи, а дрібні речі – у полиці та декоративні кошики. Брудний посуд розмістіть у посудомийну машину
 2. Побутова хімія
  Наносимо миючі засоби на важливі поверхні: забруднені частини підлоги, розпилюємо засоби для прибирання скла на дзеркала, миємо туалет і ванну. 15-хвилинної дезінфекції достатньо, щоби переконатися у чистоті помешкання.
 3. Постільна білизна
  Зніміть постіль та завантажте її у пральну машину. Застилання свіжої постелі – найбільш витратний по часу процес, який можна пришвидшити, використовуючи натяжні простирадла.
 4. Пил
  Для того, щоб позбутися пилу, достатньо п’яти хвилин. Прибирання починають від дальніх кімнат, від дверей та вікон углиб кожної з них. Чим менше зайвих предметів на поверхнях, тим простіше витерти пил.
 5. Вологе прибирання і провітрювання
  Час відкрити усі вікна, змінити насадку на швабрі та пройтися по підлозі. Час від часу для миття підлоги використовують миючі засоби – додаткове відчуття свіжості гарантоване.
 6. Ревізія
  Спробуйте подивитися на помешкання свіжим поглядом. Усувайте недоліки прибирання одразу ж, не даючи їм накопичуватися.
 7. Фінальна картина
  Уявіть собі фотознімок вашого помешкання. Можливо, для краси варто виправити розташування килима, посунути стільці та відцентрувати стіл.

Коротке прибирання дому приносить швидкий результат – а отже, радість від здійснення простого завдання. Дбаючи про чистоту щодня, можна практично забути про складні прибирання і щосуботні генеральні. Зекономлений час завжди приємно витратити на чашку кави у чистому приміщенні.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено