Готельний бізнес – види готелів
Головна Цікавинки Готель «Географія»

Готельний бізнес – види готелів

Готельно-ресторанний комплекс

Готельний бізнес – види готелів

Досвідчений турист шукає помешкання по категоріям – загальноприйнята класифікація дає змогу співвіднести очікування і результати, а також порівняти ціни. Пройдемося по категоріям, отже:

Готель

Центр міста або найближчі околиці, доступна ціна, великий спектр послуг, клієнтоорієнтованість, бізнес-концепція – синонімічний ряд виводить нас на повноцінне розуміння категорії. Найбільш очікувані гості – представники бізнесу (кількаденні поїздки), і туристи, які пересуваються країною, підшуковуючи по дорозі місця для ночівлі та відпочинку. Саме для готелів прийнятна зіркова класифікація, а кількість зірок можна переглядати на популярних для бронювання ресурсах. Готелі найчастіше мають власний сайт, прилеглий ресторан і нерідко надають додаткові опції по типу тренажерного залу чи лазні. У готелі «Географія» можна скористатися послугами фінської бані.

Безпосередньо бізнес-готелі обладнують конференц-залами та приміщеннями, де можна попрацювати з ноутбуком. Самі номери можуть бути невеликими за розміром і доволі лаконічними по стилю. Бізнес-готелі – ознака місць скупчення ділової активності, економічних центрів, мегаполісів: Нью-Йорк, Гонконг, Шанхай тощо.

Резорт, курорт

Резорт-готелі асоціюються у нас із морем та горами. Конкуренція висока, тому пропозиції щороку диверсифікуються і зростають у загальній масі рекреаційних послуг. Усе, що потрібно для відпочинку: фітнес-центр, тенісний корт, ресторан та басейн (найчастіше у множині). Курортні готелі можуть бути окремими осередками, свого роду оазами, тому нерідко знаходяться на віддаленні від міст. Любителі екскурсій зважають на це, щоб раціонально розпланувати час відпустки.

Бутік-готель

Це про стиль та дизайн. Повний розмах творчості при створенні готелю, подекуди дивні концепції прийому гостей – але все з відтінком розкоші за умови виконання базової функції помешкання: комфорту гостя. Зірковість таких готелей традиційно – п’ятірка. Особлива відмінність: висока ціна і центральне розташування. Термін «бутік-готель» з’явився у Сполучених Штатах наприкінці 80-их років минулого століття і впродовж десятиріччя розповсюдився у Європу.

Апартаменти

Апартаментами можуть називатися квартири, а також будинки та вілли. Туристи для тривалого відпочинку цінують їх за наявність особистої кухні.

Гірськолижні курорти і шале

Розташовуються поблизу підйомників – отже, можна вийти з будинку і почати активний день. Шале були започатковані на альпійських курортах, але згодом отримали чималу популярність і в США. В Україні гірськолижні готелі зосереджені в Карпатах, на курорті Буковель.

Хостел

Хостели вважають молодіжними готелями. У кімнатах на кілька осіб розташовуються гості, які спланували економне проживання на день або кілька днів.

Хостели часто плутають з міні-готелями, проте за умови спільної кухні, у міні-готелі номери для подорожуючих відокремлені один від одного. Невисока ціна цілком компенсує малий розмір приміщень.

Спа-готель

Спа-готелі можуть розташовуватися в курортних зонах, але і в межах промислових, непристосованих для туризму, міст. Наповнення таких готелів – це усі види оздоровлення та омолодження.

Мотель

Мотелі розташовані на трасах, мають зручну парковку, кафе або невеликий ресторан і відрізняються невисокою ціною (а часто і рівнем надання послуг). Втім, це завжди було вигідною та зрічною ночівлею для тих, хто довго в дорозі.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено