Гороскоп на 2021
Головна Цікавинки Готель «Географія»

Гороскоп на 2021

Готельно-ресторанний комплекс

Гороскоп на 2021

Гороскоп на 2021 для Козерога

Рік для Козерогів буде непростим, але точно захоплюючим ы не скучним! Бик підкине багато випробувань, проте по закынченню - оцінить працьовитість і завзятість Козерога. Поки іншим знакам доведеться вчитися серйозності і терпінню, Козерогам доведеться перестати перегинати палицю в своїй раціональності і стати м'якшими.

Крім того, щоб не вигоріти, обов'язково потрібно навчитися відпочивати і радіти життю. Сім'я і близькі, хобі, культурне дозвілля - все це надасть заряду позитивних емоцій і мотивацію.

Гороскоп на 2021 для Водолія

Постійне тяжіння Водолія до змін не до вподоби спокійному і флегматичному Бикові. Цього року навіть близькі люди почнуть сумніватися в надійності представників Водолія. Доведеться контролювати себе, бути обачними зі своїими бажаннями і більш делікатними стосовно побажань рідних.

У всіх сферах життя Водоліям краще залишатися гранично щирими - і це сильно спростить ситуацію. У цьому році важливо уникати будь-яких інтриг і сумнівних авантюр як в роботі, так і в особистому житті.

Гороскоп на 2021 для Риб

Риби нарешті зможуть заспокоїтися, відпочити і поступово використовувати накопичений за 2020-ий рік потенціал. Бик проявляє до Риб велику повагу і добродушність. Від Риб він теж вимагатиме лояльності до оточуючих, терпимості та спраедливих вчинків.

Важливо відшукати гармонію з собою і зі своїми бажаннями, і пронести цей стан через весь рік. Не варто плисти за течією – у середині року доведеться приймати важливі рішення.

Гороскоп на 2021 для Овна

Імпульсивним і запальним Овнам доведеться приборкати свою емоційність і навчитися – як і решті знаків зодіака - терпінню. Важливо нарешті почати розрізняти, де варто йти напролом, а де краще відступити. Небезпека в тому, що імпульсивний Овен та жорсткий Бик можуть стикнутися в конфлікті.

Овни - один з небагатьох знаків, для яких 2021 рік посприяє новим проектам і починанням.

Гороскоп на 2021 для Тільця

Серед всіх знаків Телець - справжній щасливчик, тому що Бик своїх не кидає і точно подбає про рогатого брата. А разом з роком Пацюка нарешті закінчиться вся суєта і поспіх, які так не подобаються Тільцям. Справи почнуть налагоджуватися просто на очах!

Але Бик не буде потурати ліні, тому краще скористатися сприятливим періодом, щоб поліпшити життя відразу у всіх сферах. Але, перш ніж відкриватися новому, доведеться позбутися всього старого.

Гороскоп на 2021 для Близнюків

Близнюкам пощастило, тому що їх планета-покровитель Меркурій особливо сильна цього року. Усі починання буде супроводжувати удача і везіння. Головне - починати, а не апатично пливти за течією. Швидкі рішення, філософське ставлення до проблем, вміння робити висновки з життя, спрага нових знань - це ті якості, які знадобляться Близнюкам у 2021 році.

У фінансовому плані астрологи рекомендують переглянути витрати і зменшити амбіції заради глобальних задумів. На любовному фронті Близнюків чекають приємні сюрпризи і навіть поповнення в родині. Головне - проявляти гнучкість, вірити своїй інтуїції і користуватися перевагами вродженої емпатії.

Гороскоп на 2021 для Рака

Ракам цей рік дасть можливість перестати турбуватися про всіх і зайнятися собою. Кількість повсякденної суєти і емоцій зменшиться, але зате прийде впевненість в собі. Рекомендуємо присвятити 2021 саморозвитку у всіх сферах: особливо побутовій та духовній.

У Раків справжній талант прогнозувати події, і це дуже допоможе в фінансових питаннях. Але не можна зупинятися після першого ж успіху, тому що за ним чекають нові і нові вершини. А ще не можна піддаватися гордині і зверхньо дивитися на інших людей, тому що в той самий момент Бик перестане допомагати.

Гороскоп на 2021 для Лева

Лев - унікальний знак, авантюризм і експресія якого припадуть до вподоби навіть бику. Щоправда, цілком розслабитися не вийде. Все одно доведеться постійно долати труднощі, адже все-таки цінності 2021 року істотно суперечать цінностям Льва. Краще відразу сприймати цей рік, як привід придбати нові знання і досвід.

Не варто розраховувати на радикальні зміни і рекомендуємо зробити своїм тимчасовим девізом принцип «тихіше їдеш - далі будеш». Життя не складається з самих лише феєрверків і яскравих емоцій, і 2021 рік дасть можливість заземлитися. Головне - не забувати про свою найсильнішою стороні: умінні зачаровувати і домовлятися.

Гороскоп на 2021 для Діви

Діви інтенсивно працювали весь минулий рік, так що Бик дає їм можливість зупинитися і проаналізувати своє життя. Весь 2021 пройде стабільно і рівно, тому можна накопичити ресурси для нових починань. Рекомендуємо уникати різких і радикальних рішень.

Цього року Дівам доведеться навчитися відмовляти і відстоювати свої кордони. У фінансовій та робочій сфері важливо довіряти своїй інтуїції і користуватися лідерськими задатками. Джерелом енергії стане сім'я і відносини, так що при найменших проявах втоми варто почати проводити більше часу з близькими.

Гороскоп на 2021 для Терезів

У суперечливих і спонтанних Терезів може бути серйозний конфлікт з Білим Биком. Важливо зберегти внутрішній баланс і чітке розуміння своїх пріоритетів. У будь-якому випадку, не варто впадати у відчай, а краще використати цей життєвий етап, щоб переосмислити власні цінності і зрозуміти, що для вас насправді важливо.

Для Терезів 2021 рік стане роком творчої реалізації, яка обов'язково стане в нагоді в майбутньому. Так що замість того, щоб відкривати нову справу, краще поки зайнятися саморозвитком. Рекомендуємо уникати боргів, сумнівних фінансових авантюр і необдуманих витрат. Зате можна сміливо сконцентруватися на особистому житті - тут нарешті Ваги потраплять в свою зону комфорту.

Гороскоп на 2021 для Скорпіона

Інтуїція Скорпіона і напористість Бика у парі дають феноменальний результат! Усі негаразди будуть вирішуватися швидко, якщо Скорпіон зможе грати в команді. Втім, для такого індивідуаліста командна робота – найбільше випробування.

Стосовно фінансів: гроші краще тримати в обороті, і відразу ж пускати в справу - незважаючи на ризики, для Скорпіонів це набагато ефективніше, ніж просте накопичення. Особисте життя обіцяє позитивні зміни.

Гороскоп на 2021 для Стрільця

Бик змусить усіх індивідуалістів виробляти нові стратегії комунікації. Але тут важливо пам'ятати - це тимчасовий етап, який дасть цінний досвід. Підлаштовуватися під чужий уклад все життя точно не доведеться.

Спочатку Стрільцям може здаватися, що їм не вистачає сил і досвіду для змін, які готує їм доля. Але насправді все пройде благополучно. І представники знаку отримають головне – занурення в коло оберт подій. А для сімейних Стрільців 2021 рік стане роком сім'ї і побуту, тому що їм нарешті вдалося вибудувати ту саму тиху гавань - тож можна пожинати плоди.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено