Бронювання через Booking: правила, запитання та відповіді
Головна Цікавинки Готель «Географія»

Бронювання через Booking: правила, запитання та відповіді

Готельно-ресторанний комплекс

Бронювання через Booking: правила, запитання та відповіді

Інтерфейс даного сервісу радше простий та зрозумілий, проте його функціональність нерідко буває повністю незвіданою для звичайного користувача. Найбільш просте для користувача бронювання номеру у «Географії» - це телефонний дзвінок або заповнення короткої форми на нашому сайті. Втім, подорожуючі полюбляють Booking за бонуси та можливість підбору кращих пропозицій по всьому світу.

Яка політика ціноутворення?

Booking пропонує найбільш низьку припустиму ціну для гостей готелів, які співпрацюють з даним ресурсом.

Чи можуть відрізнятися фото в Інтернеті та в реальності?

Звертайте увагу на загальні фото готелю та фото, представлені у категоріях до кожного номеру. Таким чином, можна переглянути саме ту кімнату, у якій ви плануєте мешкати. Розташування дрібних речей у готелі може змінюватися, проте перелік усього, що ви знайшли на фото (та в описі) співпадатиме з тим, що є насправді.

У випадку, якщо ви плануєте зробити у зарезервованому номері декілька фото знімків на згадку, їх загальний фон може дещо відрізнятися. Більшість готелів використовує панорамну зйомку для показу номерів – це дає змогу побачити усе необхідне в одному кадрі.

Навіщо вказувати електронну пошту та реальний номер телефону при бронюванні?

Сповіщення від адміністрації готелю зазвичай надходять гостям на електронну пошту. Інколи виникає необхідність уточнити важливу інформацію щодо заселення по телефону.

Для чого писати відгуки і як правильно їх оформити?

Зазвичай гості залишають відгуки для того, щоб інші подорожуючі змогли порівняти обрані пропозиції, побачити акцентовані гостями сильні та слабкі сторони готелю – вони можуть співпадати з пріоритетами більшості відвідувачів. Базова інформація про готель структурується за шаблонами Booking, проте певні атмосферні моменти можуть бути якнайкраще передані саме з користувацького боку.

Інша сторона запитання – зв'язок з адміністрацією готелю. Більшість об’єктів відповідає на відгуки гостей, приймає до уваги важливу інформацію і спрямовує свою лояльність для найбільш якісного вирішення проблеми, якщо така виникла.

Як правильно оформити свій відгук?

  • Об’єктивно та раціонально порівняйте запропоновані послуги із наданими.
  • Оцінюйте готель у контексті цінової категорії.
  • Розділяйте враження від подорожі загалом та від готелю, у якому ви проживали. Те ж саме стосується міста, в якому ви побували.
  • Якщо ви в змозі приділити даному питанню трошки часу, напишіть відгук. Виставлення оцінки (тим більше, якщо вона негативна), не дає можливості іншим гостям зорієнтуватися на вашу думку, а адміністрації готелю усунути проблему.

Чим відрізняється бронюванні «у справах» від особистого бронювання?

У випадку, якщо ви подорожуєте у справах та маєте відповідні документи про відрядження, готель може не стягувати з вас туристичний збір. Саме тому у вас можуть запитувати про ціль відвідування. З іншого боку, це може бути звичайний збір статистики для кращого розуміння потреб гостей.

Як знайти номер телефону готелю на Booking?

Дана інформація стає відкритою після завершення бронювання. Ваш ваучер обов’язково буде містити контактну інформацію готелю, тому ви зможете вирішувати поточні питання по телефону.

Чи може змінитися ціна після бронювання?

Ціна може змінитися у тому випадку, якщо ви переглядали пропозиції у власній національній валюті, яка відрізняється від валюти країни розміщення.

Чи можна бронювати номери у декількох готелях одночасно?

Booking надає таку можливість, але водночас сприяє тому, щоби гості так не робили. Чи потрібно «підстраховуватися»? Практика даного ресурсу показує, що ні. Booking зможе забезпечити вас іншим житлом у випадку, якщо ви не змогли заселитися за планом.

Вхід

Реєстрація

Заявку на бронювання відправлено